reklama

Sestra Jiřího Korna Yvetta Kornová dostala druhou šanci. Znovu točí a chystá svatbu

Mladší sestra zpěváka Jiřího Korna bývala velkou dětskou hvězdou. Pak ale Yvetta Kornová dala přednost alkoholu a na nějaký čas se dokonce ocitla na ulici. Teď už má svůj život ale zase pevně v rukou, a dokonce plánuje veselku.

Foto: Profimedia.cz

"Já už vlastně od života nic nepotřebuji a nechci. Jsem šťastná, že mám tři zdravé děti. To je to jediné, co se mi v životě povedlo," říká Yvetta Kornová, kterou si diváci jistě pamatují ze seriálů My z konce světa nebo My všichni školou povinní či z filmu Přijela k nám pouť. Svou úspěšnou dětskou kariéru ale nemladší ze čtyř sourozenců Kornových nedokázala udržet, propadla závislosti na alkoholu, a na čas byla dokonce bez domova.

To už je naštěstí minulostí a Kornová má svůj život znovu pevně v rukou. Velký dík za to jistě patří i režisérovi Tomáši Magnuskovi, který jí dal práci a obsadil do svého nového seriálu Společně sami, který televizní diváci uvidí příští rok. Tam spolu s Martinem Dejdarem ztvární pár bezdomovců. Její nasazení na place si filmový tvůrce nemůže vynachválit. 

"Yvetta je enormní profesionál. Ona nedělá nesmysly, je na place a pracuje. Na roli se připravuje, je vidět, že o ní přemýšlí, navíc je skutečně enormně pokorná. Skutečně si jí velmi vážím. Já nedělám vůbec rozdíly mezi někým, kdo je každý měsíc na place už několik let, a mezi ní, která měla nějakou dobu hereckou pauzu," prohlásil pro server  ŽivotvČesku.cz.

Kromě nové práce se ale mladší sestře zpěváka Jiřího Korna daří i v soukromí, dokonce plánuje skromnou svatbu. "Mám dlouholetý vztah. Plánujeme takovou bláznivou svatbu. Jen my dva a dva svědci. Říkali jsme si, že si je možná vybereme na ulici mezi bezdomovci. Říkala jsem vždycky, že podruhé se budu vdávat až v sedmdesáti. Ale asi to zkusím dřív. Možná už příští rok," dodala herečka, která žije v malé vesnici na Náchodsku.

Omilostněný polský šaman o rituálech s ayahuascou a měsících ve vazbě. Sledujte DVTV | Video: Michael Rozsypal, Martin Veselovský

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama