reklama

"Raději zemřu doma." Hayeková přiznala, že průběh covidu byl pro ni téměř fatální

Lékaři americkou herečku v době, kdy se léčila s onemocněním způsobeným novým typem koronaviru, prosili, aby šla do nemocnice. Hayeková se nyní přiznala, že tato zkušenost byla pro ni téměř fatální.

Salma Hayeková odmítla jít s covidem do nemocnice navzdory doporučení lékaře.
Salma Hayeková odmítla jít s covidem do nemocnice navzdory doporučení lékaře. | Foto: Shutterstock

Americká herečka mexického původu Salma Hayeková se svěřila, že v loňském roce na začátku pandemie prodělala nemoc covid-19, která pro ni byla téměř fatální. Lékař ji tehdy prý prosil, aby se nechala hospitalizovat, herečka si však přála zůstat doma.

"Můj lékař mě prosil, abych šla do nemocnice, protože to bylo velmi zlé," svěřila se čtyřiapadesátiletá Hayeková časopisu Variety. "Řekla jsem ne, díky, raději zemřu doma," dodává.

V domácí izolaci strávila sedm týdnů a v jednu chvíli dokonce musela využívat kyslíkovou masku. Přiznává, že stále není v plné síle, ačkoliv se vrátila zpět do práce. Momentálně natáčí připravovaný životopisný kriminální seriál House of Gucci.

Hayeková je jednou z celebrit, které v loňském roce z kraje pandemie otevřeně hovořily o koronavirové nákaze. Mezi dalšími to byl například herec Tom Hanks a jeho manželka Rita Wilsonová. 

Kontra: Neumíme sdílet veřejný prostor. Řidiči často netuší, jak nebezpečná je to hra | Video: Michael Rozsypal, Daniela Drtinová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama