reklama

S Radkou už netvoříme pár, oznámil Tomáš Třeštík rozchod

Fotograf Tomáš Třeštík přiznal na sociálních sítích, že již nějakou dobu nežije se svojí ženou Radkou. Se známou spisovatelkou se rozešli údajně v dobrém a bez emocí.

Radka a Tomáš Třeštíkovi na StarDance v roce 2019
Radka a Tomáš Třeštíkovi na StarDance v roce 2019 | Foto: Profimedia.cz

Tomáš Třeštík v neděli večer zveřejnil krátký status, ve kterém své fanoušky a přátele informoval o rozchodu se svojí ženou Radkou.

"Rád bych předešel případným nedorozuměním a množícím se spekulacím - jak už si většina z vás asi stejně všimla, s Radkou už dlouhou dobu netvoříme pár," napsal.

Fotograf dále dodal, že jsou oba natolik rozdílní, že si další společnou partnerskou cestu životem v tuto chvíli neumí představit. "Rozcházíme se v dobrém a bez velkých emocí, zůstáváme dál přáteli a samozřejmě milujícími rodiči našich bezva dětí," dodal Třeštík s tím, že není podle něj nutné smutnit a setrvávat v něčem, co oba dlouhodobě nedělá šťastnými.

Bulvární média spekulují, že spolu manželé nežijí od září loňského roku. 

Spisovatelka se provdala za Tomáše Třeštíka v roce 2012, o rok později se jim narodila dcera Ela a v roce 2015 Jonatána. Třeštíková dříve pracovala jako firemní právnička a později se naplno začala věnovat psaní knih. Ta poslední, Foukneš do pěny, jí vyšla loni.

Tomáš Třeštík je syn dokumentaristky Heleny Třeštíkové a architekta a spisovatele Michaela Třeštíka. Letos vydal knihu Po povrchu vycházející z jeho deníků a blogů. 

Hospoda v Obecním domě bere dech. Prozkoumejte další "neznámé" části ikonické stavby | Video: TV Architect
reklama
reklama
reklama