reklama

Rybář Jakub Vágner se oženil. Vzal si německou přítelkyni, spojuje je koníček

Devětatřicetiletý rybář Jakub Vágner řekl v sobotu "ano" po roce vztahu své německé partnerce Claudii Darga. Sňatek proběhl na lodi na Vltavě v Praze.

Foto: David Kohout

Po ročním vztahu a krátce před čtyřicítkou vstoupil slavný český rybář Jakub Vágner do manželského svazku s německou přítelkyní. Zprávu o svatbě, která proběhla na řece Vltavě, přinesl server Extra.cz, který rovněž dodal, že nevěsta měla na sobě tradiční bílé šaty se závojem a přes ramena kožešinovou pelerínu. Vágner zase na slavnostní den oblékl smoking a cylindr s hůlkou.

Slavného českého rybáře a jeho partnerku, nynější manželku Claudii, spojila především vášeň pro rybaření. Sama Darga se věnuje této aktivitě a svými úlovky se chlubí i na svých sociálních sítích. 

První společnou fotografii se svou partnerkou Vágner sdílel na svém Instagramu minulý rok v prosinci. Předtím byl dva roky bez vážného vztahu a o jeho přítelkyních se jen spekulovalo. Nejdéle setrval ve vztahu s modelkou Eliškou Bučkovou, s níž chodil dva roky.

Vágner je držitelem několika světových rekordů v lovu sladkovodních ryb. Proslul i v zahraničí, zejména díky pořadu Fish Warrior, který se zabýval rybářskou tematikou. Před českými diváky se představil také jako tanečník, v desátém ročníku soutěže StarDance skončil na třetím místě.

Neff: Lidé si se svobodou neví rady, vzdávají se vlastní identity a žijí umělé životy | Video: Martin Veselovský

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama