reklama

Přízeň fanynek nejmladšího Hrušínského obtěžovala. Raději si otevřel bar ve Španělsku

Rudolf Hrušínský nejmladší se stal v 16 letech idolem mladých dívek a žen díky filmu Discopříběh. V 90. letech se vydal do světa a několik let žil ve Španělsku, kde si pronajal bar. V neděli 19. listopadu oslaví 53. narozeniny. Věděli jste, že pomáhal při zemětřesení na Haiti v roce 2010?

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia.cz

Rudolf Hrušínský nejmladší se narodil 19. listopadu 1970 do herecké rodiny. V muzikálovém snímku Decibely lásky z roku 2016 se na place dokonce objevil po boku svého otce Rudolfa Hrušínského mladšího. V rozhovoru pro Novinky.cz promluvil o jejich pracovním vztahu. "Je úplně jedno, s kým natáčíte, jste na jevišti, když máte dotyčného rád, prostě vám to s ním jde, sednete si. Samozřejmě v případě táty víte, co od něj čekat, můžete mu říkat na place táto, máte k němu přirozeně blíž. Ve volných chvílích si možná dáte jedno kafe navíc, než bývá zvykem, ale zase víc času na popovídání nemáte. Práce je práce," uvedl. 

Byla mu příjemná přízeň fanynek? A co ho vedlo k tomu, že pomáhal při zemětřesení na Haiti? Podívejte se do galerie. 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama