reklama

Vojtek: Vyhodili ho ze školky, po dětech házel řepu. Ve 49 letech udělá salto vzad

Jako dítě byl natolik hyperaktivní, že jej dokonce vyhodili ze školky. Rodiče se rozhodli jeho přebytečnou energii vyřešit tím, že jej v první třídě přihlásili na gymnastický kroužek. Věděli jste, že pracoval ve Španělsku na tabákových polích a ještě dnes udělá salto vzad?

Prohlédnout grafiku
Foto: ČTK

Roman Vojtek je český muzikálový herec a zpěvák, který byl dvakrát nominovaný na divadelní Cenu Thálie. Ve středu 14. dubna slaví 49. narozeniny.

Objevil se v několika českých pohádkách, jeho nejvýznamnější rolí je ale postava Karla Dvořáka v seriálu Vyprávěj. Stal se historicky prvním vítězem taneční show StarDance a v současné době vystupuje už podruhé v soutěži Tvoje tvář má známý hlas.

Vojtek je dvakrát rozvedený, vychovává tři děti a v pořadu Třináctá komnata České televize promluvil o svém traumatu ze smrti rodičů. Podívejte se do galerie na život herce, kterého vyhodili za nevhodné chování už ze školky.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama