reklama

Robert Downey jr. má hlavu jako koleno. Oholily ho vlastní děti

Robert Downey jr. je jedním z těch šťastných mužů, kteří se i dlouho po padesátce mohou chlubit bujnou kšticí. Tomu je teď ale konec. Herec nemá na hlavě ani vlásek. Bez svého charakteristického rozcuchu je k nepoznání.

Robert Downy jr. s manželkou Susan
Robert Downy jr. s manželkou Susan | Foto: Profimedia.cz

Robert Downey jr. je známý svými hustými rozcuchanými vlasy. Je to vlastně taková jeho obchodní značka, která se v průběhu let nemění. Snad jediným "výstřelkem", který kdy svým vlasům dopřál, byla decentní změna barvy.

Nyní je však herec úplně plešatý. Oholili ho jeho dva synové, desetiletý Exton a osmiletý Avri. Nešlo ovšem o jejich rozmar, Downey je o to sám požádal. Pleš potřebuje kvůli roli v seriálu The Sympathizer.

Ve videu, které herec zveřejnil na Instagramu, svým potomkům vysvětluje: "Nechci nosit plešatou paruku. Oholíte mi hlavu?" Avri se ho nejprve zeptá, zda to myslí vážně. Pak ale nechá pochybnosti stranou, popadne holicí strojek a je vidět, jak se při manipulaci s ním baví.

Omilostněný polský šaman o rituálech s ayahuascou a měsících ve vazbě. Sledujte DVTV | Video: Michael Rozsypal, Martin Veselovský

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama