reklama

Reality show o Kardashianových skončí. Změnila nám životy, oznámila Kim Kardashianová

Nejslavnější z rodiny Kardashianových - modelka, moderátorka a manželka Kanyeho Westa Kim Kardashianová - oznámila na Twitteru konec reality show. "S těžkým srdcem jsme se jako rodina rozhodli ukončit Držte krok s Kardashianovými," napsala. Show, která z americko-arménské rodiny udělala slavné osobnosti, tak skončí po 14 letech.

Přestože byl televizní pořad velmi kritizován, stal se velmi populárním a zajistil slávu všem účinkujícím.
Přestože byl televizní pořad velmi kritizován, stal se velmi populárním a zajistil slávu všem účinkujícím. | Foto: E! Entertainment

Poslední, 21. řada populární televizní show, by se měla vysílat začátkem příštího roku. Keeping Up With The Kardashians tak skončí po dlouhých 14 letech vysílání na na televizním kanálu E!.

Seriál ukazoval život celé rodiny Karsdahianových a Jennerových, tedy jednotlivých sester Kardashianových - Kourtney, Kim, Khloe, Kendall Jennerové a Kylie Jennerové a dále jejich bratra Roberta Kardashiana.

V reality show působili i rodiče Kris Jennerová a Caitlyn Jennerová (dříve známá jako muž Bruce Jenner) a partneři Scott Disick, Lamar Odom a Kanye West. Ze všech účinkujících se i díky televiznímu pořadu staly slavné americké osobnosti.

Modelka a moderátorka Kim Kardashianová poděkovala fanouškům a všem dalším tvůrcům reality show. "Jsem velmi vděčná za všechny, kteří nás posledních 14 let sledovali a podporovali. Pořad z nás udělal ty, kterými jsme, a navždy budeme vděčni všem, kteří sehráli roli v budování našich kariér a ve změně našich životů," napsala v příspěvku. 

Kritizovaný, ale velmi sledovaný pořad

Televizní pořad začal v roce 2007 a patří mezi jedny z nejdéle běžících pořadů v USA. Robert Kardashian, otec Kim, byl známý jako právník O. J. Simpsona, někdejšího hráče amerického fotbalu, zastupoval jej v případě obvinění z vraždy jeho manželky a číšníka. V roce 2003 zemřel na rakovinu jícnu a od té doby se sestry Kardashianovy začaly více objevovat na veřejnosti. 

Kim Kardashianová začínala jako osobní stylistka a nákupčí módy a společně se sestrami si později otevřely butik v Kalifornii. V roce 2007 uniklo na veřejnost domácí video, na kterém byla zachycena Kim při sexuálním aktu se svým tehdejším přítelem Rayem J. Za nápadem s rodinnou reality show ale stála údajně Kris Jennerová, manželka Roberta Kardashiana a matka Kim.

Přestože byl televizní pořad velmi kritizován, stal se velmi populárním a zajistil slávu všem účinkujícím. Kim Kardashianová a její sestry jsou nyní jedny z nejsledovanějších osobností USA a jejich jmění je odhadováno na desítky milionů dolarů. 

V části Sudet osvobozených Američany mají větší podporu komunisté, říká Jurajda | Video: Martin Veselovský

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama