reklama

Přísně utajené děti. Celebrity, které těhotenství i potomky drží "pod pokličkou"

Pro exponované osoby je náročné udržet cokoli v tajnosti, natož blížící se příchod dítěte. Přesto je pro spoustu celebrit zásadní, aby chvíle spojené s očekáváním potomka zůstaly co nejintimnější a aby soukromí měly i jejich narozené děti. Některým se to povedlo.

Jiří Mádl, herec, režisér, scenárista Prohlédnout grafiku
Jiří Mádl, herec, režisér, scenárista | Foto: Tomáš Vocelka

Až po roce a půl oznámila v listopadu 2020 narození svého syna producentka Olga Menzelová, které se samozřejmě podařilo skrýt před světem i těhotenství a porod. O tom, že se Jiří Mádl stal otcem, se počátkem tohoto roku dozvěděla veřejnost taky zpětně. Herec a režisér navíc k dnešnímu dni víceméně potvrdil jen to, že má chlapce a později přidal i jeho jméno - František. Soukromí svých dětí pak střeží stejně bedlivě jako to svoje Karel Roden. A Jenovéfa Boková loni prozradila, že je ve vysokém stupni těhotenství, jen proto, že televize nasadila reklamu, ve které se jí už klene bříško, dříve, než herečka myslela. 

Další detaily a osobnosti, které neměly potřebu se světem sdílet informace o svém těhotenství a dětech, najdete v naší galerii.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama