reklama

Přirozené versus upravené celebrity: I slavní mají vrásky a kruhy pod očima

Na to, že slavní a úspěšní jsou obvykle ještě i krásní a upravení, jsme si už zvykli. Není ale žádným tajemstvím, že ne vždy se fotografie shodují s realitou a síla make-upu a Photoshopu je mocná. Neznamená to ale, že nenalíčená tvář je ošklivá a celebrity bez make-upu jsou k smíchu. Naopak. Ukazují nám, že jsou také "jen" obyčejní lidé, což je sympatické i statečné.

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia.cz

Krása z módních časopisů, dokonalá tvář a hladké tělo. Trend, který ovládá svět a mysl mnohých z nás. Potají závidíme celebritám jejich zářivou pleť a často bezchybné křivky, aniž bychom si uvědomovali, že často jde jen o nafouklou bublinu. I slavní lidé mají své komplexy a zdánlivé vady na kráse, a fotografie v prestižních magazínech bývají obvykle značně vylepšené.

Našli jsme pro vás celebrity, u kterých můžete porovnat jejich skutečný a upravený vzhled. Tím samozřejmě netvrdíme, že neupravené znamená ošklivé. Mnohdy naopak, vždyť přirozenost je žádoucí a sympatická.

Srovnání reálných fotografií s upravenými najdete v naší grafice.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama