reklama

"Pořád mi ubírají orgány," stěžuje si Tereza Brodská po druhé letošní operaci

"Letos toho na mě bylo už hodně," říká herečka Tereza Brodská, která během několika měsíců podstoupila už druhou břišní operaci a opět ji čeká náročná rekonvalescence. Všechno navíc musí skloubit s intenzivním pracovním nasazením.

Foto: ČTK

"Tak čtvrtý den v posteli, žlučník v prd*li, knihy přečtené a už bych teda ráda z té postele vypadla! Trochu už mně hrabe! Letos druhá operace! Tak jsem říkala kamarádce: holka, mně pořád ty orgány ubíraj a ubíraj! A ona na to: aspoň nemusíš hubnout!" napsala tento týden svým fanouškům na Instagramu Tereza Brodská a připojila fotografii z postele.

To ale bohužel není první zdravotní komplikace, se kterou se herečka musela během relativně krátké doby vypořádat. "Nejprve operace tlustého střeva, kdy jsem ležela osm dní na JIP a pak rekonvalescence probíhala šest týdnů doma. A teď žlučník. Kdy jsem s Terezou Kopáčovou dotočila velký seriál, který se jmenuje Smysl pro tumor, takže to nebylo úplně jednoduché natáčení, trvalo asi pět měsíců. Naštěstí žlučník nezlobil a vydržel, ale hned poté jsem se objednala a moc děkuji profesoru Zavoralovi a docentu Bělinovi z Ústřední vojenské nemocnice, protože nebýt jich, trápila bych se dál," promluvila o svém stavu Brodská pro server ŽivotvČesku.cz.

Herečka, kterou letos kromě natáčení intenzivně zaměstnávala i práce na knize o slavné mamince, herečce Janě Brejchové, věří, že už ji žádné komplikace nečekají. "Jsem ráda, že to mám za sebou, tak snad zdraví dá chvíli pokoj a bude vše zase fajn," dodala optimisticky.  

Prohlédněte si zrcadlové bludiště na Petříně. Původně sloužilo úplně jinému účelu | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama