reklama

Pohlreich jako guru, Drábová kosmonautkou. 12 osobností, jak jste je ještě neviděli

Moderátorka Lucie Výborná mezi tučňáky, zpěvačka Marie Rottrová na motorce, zpěvák Václav Noid Bárta jako Terminátor... Prohlédněte si dvanáct osobností na specifických fotografiích v charitativním kalendáři. Nechybí ani snímky ze zákulisí.

Prohlédnout grafiku
Foto: Lenka Hatašová

Kalendář Proměny letos vychází už po patnácté. Dosud se v něm celebrity proměňovaly ve slavné postavy ze světa filmu. Ivana Chýlková se tak v jednom z vydání proměnila v Umu Thurmanovou ve filmu Kill Bill, Martin Hofmann se nechal nafotit jako nezdolný boxer Rocky a třeba Bára Poláková a Pavel Liška se nechali zvěčnit při známé scéně z hororu Osvícení.

Letos se koncept trochu změnil a vlastně i název: "Název Proměny jsme rozšířili o slovo Fantazie, a já jsem tu svou rozjela na plné obrátky, abych zobrazila 12 osobností tak, jak je ještě nikdo neviděl. A protože i ve fotografii se nacházíme na počátku nové epochy, nechyběla samozřejmě ani umělá inteligence," řekla o kalendáři jeho autorka Lenka Hatašová. 

Výtěžek z prodeje kalendářů pomáhá realizovat projekty nadace Archa Chantal, tedy skutečné proměny dětských oddělení českých nemocnic v útulnější prostory.

Na fotografie 12 osobností, které jsou zachycené tak, jak jste je ještě neviděli, se podívejte do naší galerie.

reklama
reklama
reklama