reklama

Peštová a Habera vytáhli archivní záběry. Ona poprvé na molu, on jako Karkulka

Na sociálních sítích se lidi rádi pochlubí nejen aktuálními fotkami, ale také archivními záběry. Teď něco ze svých vzpomínek vyhrabal i celebritní pár Pavol Habera a Daniela Peštová. A zatímco ona vzpomíná na svou první přehlídku, zpěváka pobavil jeho karnevalový kostým z dětství.

Zpěvák Pavol Habera a jeho manželka, modelka Daniela Peštová.
Zpěvák Pavol Habera a jeho manželka, modelka Daniela Peštová. | Foto: Lukáš Bíba

Daniela Peštová a Pavol Habera se se svými sledujícími podělili o vzácné archivní záběry. Zatímco modelka vytáhla video z roku 1992, kdy se v Miláně poprvé prošla po přehlídkovém molu, zpěvák šel ve vzpomínkách ještě dál. Našel snímek ze svých časů ve školce.

Právě jeho archivní fotografie vyvolala veliké pobavení. Sám Habera totiž pobídl k debatě: "Nějaké otázky? Já bych možná i pár měl," připustil. "Tak tedy - kdo z našich tohle vymyslel a proč mi hodili do toho košíku brambory? A vždyť to pravé ucho ani není moje!" smál se tomu, jak mu na fotce jedno z uší výrazně odstává.

Záběr pobavil i jeho sledující. Mnozí konstatovali, že byl nejspíš oblečen do karnevalového kostýmku Červené Karkulky. A někteří si dokonce zavzpomínali i na to, že ve slovenském zábavném pořadu Hurikán si tuto roli zopakoval i v dospělosti.

Ze zcela jiného soudku byly komentáře ke vzpomínce jeho partnerky. Topmodelka z Teplic okouzlila začátkem 90. let na přehlídce značky Prada. "Měla jsem před sebou dlouhou cestu," napsala k příspěvku, pod kterým se jen tak kupily obdivné komentáře, podle kterých nejen Peštová, ale i její tehdejší kolegyně přímo oplývaly přirozenou krásou bez filtrů a příkras. Dočkala se dokonce i přirovnání k francouzské ikoně Brigitte Bardotové. A podle dalších se za těch neskutečných 32 let téměř vůbec nezměnila.

"Tam jsem taky byla," komentovala archivní příspěvek Peštové další česká topmodelka Tereza Maxová a dodala s dávkou nostalgie. "Jo, to byla jiná doba."

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama