reklama

Očekávaná miminka slavných v roce 2019: Komu se letos obrátí život vzhůru nohama?

Jsme teprve na počátku roku 2019, ale už teď se ví, které slavné páry očekávají radostnou událost. Jistě jich bude ještě víc, nicméně jsou tací, kteří své těhotenství už netají a neutají. Do kterých slavných rodin tedy letos přiletí čáp?

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia.cz

Narození dítěte je vždy mimořádná událost. Pokud miminko přichází do běžné rodiny, jde většinou o záležitost intimní, budící zaslouženou pozornost především mezi nejbližšími. Otěhotní-li však hvězda, těší se její stav výrazně většímu zájmu. Ať už je řeč o médiích, závistivcích, anebo fanoušcích.

  Podle britského webu Popsugar budou v roce 2019 nejpopulárnějšími chlapeckými jmény Oliver a Soren, mezi dívčími se budou těšit největší oblibě Ava a Willow. Která z celebrit se nechá inspirovat? botičky dětské, k citátu

V nadcházejícím roce přijde na svět spousta dětí slavných rodičů. Radost nastane například v britské královské rodině, příchod prvního potomka očekává i populární slovenský zpěvák Rytmus (Patrik Vrbovský) se svou novou partnerkou Jasminou Alagič anebo hvězda seriálu Ulice Tereza Bebarová.

Které slavné páry budou mít v roce 2019 znásobenou radost?

Prolistujte si naši grafiku.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama