reklama

Nova zřejmě chystá totální proměnu. Po Čechové a Peroutkovi končí i Partyšová a Lehký

Z oblíbené Snídaně s Novou odchází další známé tváře. Po Nikole Čechové alias Shopaholic Nicol a Milanu Peroutkovi odchází z ranního pořadu televize Nova moderátorka Gabriela Partyšová a její kolega Aleš Lehký.

Foto: ČTK

Televize Nova zřejmě chystá velkou obměnu tváří. Razantně se mění moderátorský tým Snídaně s Novou. Po dvojici moderátorů Nikola Čechová a Milan Peroutka se totiž s ranním pořadem Novy loučí také duo Gabriela Partyšová a Aleš Lehký, bývalý člen kapely Lunetic.

"Bude se mi stýskat po zajímavých tématech, která tento pořad obsahuje. Po budíčku o tři čtvrtě na čtyři ale vůbec. Vstávala jsem takto sedm let a na tohle vstávání do noci se prostě zvyknout nedá," svěřila se webu Super.cz Partyšová.

Moderátorka se však s Novou zcela neloučí. Nastupuje totiž do bulvárního pořadu s názvem Život ve hvězdách, který má podobný formát jako zrušený pořad Prásk!, který Partyšová před lety moderovala.

"Viděla jsem první hotové záběry a myslím, že se diváci mají na co těšit," dodala Partyšová. Zda novou nabídku na Nově dostal i Aleš Lehký, není známo.

Objevila jsem, co mám v medicíně dělat. Zdraví někdy není v nabídce, říká paliatrička | Video: Daniela Písařovicová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama