reklama

Nejvíc řešíme pindíky, přiznaly 3v1 u Dědka. A Farna je odbourala dodatkem

Trojice influencerek Veronika Arichteva, Martina Pártlová a Nikol Leitgeb, dřív Štíbrová, se po dlouhé době sešla pohromadě. V úterní show 7 pádů Honzy Dědka přiznaly, že jako maminky malých dětí řeší nejčastěji pindíky. Když se za to téma omlouvaly Ewě Farne, kontrovala odpovědí, která všechny odbourala.

Video: Prima

V pořadu 7 pádů Honzy Dědka se objevily po pěti letech. Trojice se proslavila v roce 2014, kdy začala natáčet vtipná parodující videa pod názvem 3v1. Nejslavnější jsou například Typické hlášky soutěžících v pořadu Prostřeno, Typická česká dovolená či Typické chování Čechů na hotelu.

Dvě herečky a zpěvačka momentálně nic nenatáčejí, protože jsou všechny na rodičovské dovolené. Veronika Arichteva má ročního chlapečka Luku, Nikol Leitgeb (za svobodna Štíbrová) je maminkou čtyřletého Mathiase a pětiměsíčního Tobiase a Martina Pártlová pětiměsíční Stelly (jak kamarádky rodily ve stejný den a stejné porodnici, si přečtěte zde).

Hovor s Honzou Dědkem se točil hlavně kolem témat, která nyní kamarádky řeší. Přiznaly, že se rády urážejí a provokují a že nejčastěji mluví o "pindících". Když se za probírání intimního tématu omluvily Ewě Farne, která byla také hostem show, kontrovala dodatkem: "To je v pohodě, já mám doma Chobota." 

Nikol Leitgeb patří mezi přední české influencery. Její účet na Instagramu sleduje 637 tisíc lidí. Často zveřejňuje snímky ze svého soukromí, obě děti nevyjímaje.

Také herečka Veronika Arichteva, která je nejvíce známá ze seriálu Vyprávěj nebo Ordinace v růžové zahradě, má úspěšný instagramový účet. Sleduje ji přes půl milionu fanoušků. 

Zpěvačka Martina Pártlová se proslavila už v roce 2008 v soutěži XFactor, ve které skončila čtvrtá a byla vyřazena jako poslední žena v soutěži. Vystupovala v různých muzikálech a s Michalem Kavalčíkem coby Rudou z Ostravy nazpívala úspěšný duet Ostrava.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama