reklama

Exmanžel Pavly Tomicové je vzorný otec. Ženu poslal k moři, o syna se staral sám

V pátek 19. ledna oslaví 58. narozeniny herec Ondřej Malý. Přestože je ve věku, kdy si mnozí jeho vrstevníci užívají vnoučat, on má doma malého syna (16 měsíců). Jeho matkou je herečka Kristýna Kociánová. Ta nyní promluvila o tom, jaký je Malý otec.

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia.cz

Rozvod hereckých manželů Pavly Tomicové a Ondřeje Malého vyvolal velký rozruch. Důvodem byl hlavně Malého vztah s hereckou kolegyní Kristýnou Kociánovou, která pak v září 2022 porodila Malého nemanželské dítě - syna Jakuba.

O synovi, ale i otcovských schopnostech Malého nyní herečka promluvila v souvislosti se seriálem Na vlnách Jadranu, kde hraje. Právě kvůli seriálu, který se natáčel v Chorvatsku, Kociánová chlapečka poprvé v životě opustila. "Kubovi bylo tehdy šest měsíců a já byla moc ráda, že si kreativní producentka Lucia Kršáková na mě vzpomněla. Byla jsem ráda, že mi i doma bylo umožněno odjet," pochválila Kociánová nepřímo svého partnera, který měl v době její nepřítomnosti za úkol postarat se o syna.

Ondřej Malý má s Pavlou Tomicovou dceru Anežku, společně vychovávali i jejího syna Adama z jejího prvního manželství. Svého nejmladšího syna zplodil ještě během manželství s Pavlou Tomicovou.

Kdo další si pořídil nemanželské dítě, zjistíte v naší galerii.

reklama
reklama
reklama