reklama

Návrat Spice Girls? Victoria Beckhamová si s bývalými kolegyněmi znovu zazpívala

Nejpopulárnější kapela z 90. let se nečekaně sešla. Spice Girls si znovu společně zazpívaly u příležitosti padesátin Victorie Beckhamové, bývalé Posh Spice.

Victoria Beckhamová a David Beckham
Victoria Beckhamová a David Beckham | Foto: Reuters

U příležitosti padesátin Victorie Beckhamové, která byla součástí kdysi nejpopulárnější dívčí kapely na světě Spice Girls, se teď už ikonická skupina znovu sešla v plné sestavě. Nejenže jí bývalé kolegyně Geri Halliwellová, Mel B, Emma Buntonová a Mel C přijely pogratulovat, ale také si připomněly svá společná hvězdná léta.

Jejich nečekané spontánní vystoupení zdokumentoval Victoriin manžel David Beckham. Ona sama poté video zveřejnila i na svých sociálních sítích s komentářem: "Nejlepší noc ze všech!" V soukromém klubu Ozwald's se bývalé Spice Girls seskupily a společně si zazpívaly svůj někdejší hit Stop z roku 1997. Vesele si k tomu prozpěvoval i Beckham.

Na sítích se poté nechala Mel B slyšet, že termíny turné budou brzy oznámeny. V roce 2019 totiž "Spajsky" uspořádaly společné turné, na něm ovšem Beckhamová chyběla. Údajně měla moc práce se svou módní značkou.

Bujará party se protáhla až do brzkých ranních hodin. V půl třetí ráno opouštěli Beckhamovi klub ve zvláštním uspořádání. Fotbalista si svou manželku vyhodil na záda. Důvodem bylo patrně to, že ji ve vysokých podpatcích už bolely nohy.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama