reklama

Nahá modelka se synem ve vaně pobouřila Instagram, zastala se jí slavná kolegyně

Irina Shayk se postavila na stranu modelky a herečky Emily Ratajkowski po vlně kritiky za fotku na Instagramu, na které pózuje ve vaně zcela nahá se svým malým synem.

Foto: Shutterstock

Emily Ratajkowski, která se objevila ve filmu Zmizelá (2014), se momentálně rozvádí se svým manželem Sebastianem Bear-McClardem. Vzali se v roce 2018 a mají spolu syna Sylvestra, kterému je teď rok a půl. Právě s ním pózuje Ratajkowski na fotce, která vedla k některým pobouřeným komentářům pod jejím postem na Instagramu.

Modelka je na fotce zcela nahá, leží na straně ve vaně a drží u sebe svého synka. Na jeho zadeček nakreslila srdíčko a fotku označila jako "loml", což je zkratka pro "love of my life" - láska mého života.

Na jejím instagramovém účtu se okamžitě objevily pochvalné, ale i kritické komentáře, podle kterých fotka překročila hranice dobrého vkusu. Jeden z komentátorů na modelku slovně zaútočil: "Ne všechno by mělo jít hned na internet. Rozumíme tomu, že se musíš svléct, aby jsi na sebe přitáhla pozornost, protože máš podprůměrnou tvář. Ale aspoň svého syna takhle neukazuj."

Tento komentář popudil modelku Irinu Shayk, která se okamžitě postavila na stranu Emily. Nerudnému komentátorovi odepsala: "Proč neodprejskneš ty se svou podprůměrnou osobností?" Za svůj loajální postoj vůči kolegyni si vysloužila pochvalu dalších modelek i kreativního ředitele Vogue Marka Guiducciho.

Omilostněný polský šaman o rituálech s ayahuascou a měsících ve vazbě. Sledujte DVTV | Video: Michael Rozsypal, Martin Veselovský

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama