reklama

Monika Leová je podruhé těhotná a z Vietnamu hlásí: "Budeme čtyři!"

Velké překvapení si pro své fanoušky přichystala moderátorka a bývalá miss Monika Leová. Během pobytu ve Vietnamu oznámila, že s manželem Martinem Košínem čekají druhé dítě.

Foto: Profimedia.cz

"Dobrý den, břicho ven - tohle z vietnamských dobrot asi nebude. Mnoho z vás už správně poznalo, že budeme čtyři," napsala bývalá miss Monika Leová k fotografii, na které se jí rýsuje bříško a drží fotografii z ultrazvuku. Pro radostné sdělení si vybrali moment rodinné dovolené ve Vietnamu, kde se často Leová ukazuje v plavkách.

Novinku se spolu s manželem Martinem Košínem rozhodli oznámit poměrně brzo, Leová je totiž teprve v 15. týdnu těhotenství. Leová prozradila i to, že už má za sebou velký screening v prvním trimestru. Na ten šla v den odletu z Česka a byla tak podle vlastních slov velmi nervózní, aby bylo s miminkem všechno v pořádku.

Bez komplikací se ale onen velký den rozhodně neobešel, protože kvůli vízům nemohl odletět Košín, a moderátorka tak musela odcestovat spolu s dvouletou dcerou Miou sama. Ve Vietnamu na ni čekal tatínek a manžel se připojil během pár dní.

V Asii se manželé rozhodli nejen cestovat a poznávat zemi, ze které pochází půlka moderátorčiny rodiny, ale také navštívit příbuzné. Zúčastnili se i oslavy 65. výročí svatby moderátorčiných prarodičů.

Prohlédněte si zrcadlové bludiště na Petříně. Původně sloužilo úplně jinému účelu | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama