reklama

"Nikdy jsem ze scény neodešla," říká Gombitová. Prozradila také, co ji dělá šťastnou

Když po nehodě zůstala upoutána na invalidní vozík, stáhla se do ústraní. To už je ale více než čtyřicet let. Marika Gombitová je nyní v jednom kole. A prozradila, co jí pomáhá udržet si optimismus.

Foto: Profimedia.cz

Před více než čtyřiceti lety se zpěvačce Marice Gombitové obrátil život vzhůru nohama. Po nehodě zůstala upoutána na invalidním vozíku a vliv to mělo i na její slibně rozjetou kariéru. Odmítá však, že by chtěla někdy skončit. "Já jsem se sice stáhla do ústraní, ale nikdy jsem neodešla ze scény. Jen jsem si potřebovala trochu oddechnout. Věnovala jsem se přátelům a svým zájmům," řekla tento týden v Praze, kam přijela v rámci propagace svých dvou lednových koncertů.

Prozradila také, co jí v životě dělá největší radost a jak si udržuje dobrou náladu. "Snažím se myslet a žít pozitivně. Velmi mi v tom pomáhají moji pejskové, miláčkové. Patříme jeden druhému. Jsme spolu celé dny. Pejsci mají v sobě tolik lásky, že já ji pak mohu rozdávat všem," říká zpěvačka, která se momentálně stará hned o tři čtyřnohé mazlíčky. Ten poslední přitom do rodiny přišel naprosto neplánovaně.

"Zatoulal se k nám psíček na parkovišti u nákupního centra. Už tam byl podle svědků tři dny. Neměl čip. Vzali jsme ho domů, nemohli jsme ho nechat osudu. Po dvou měsících jedí všichni z jedné misky, tulí se k sobě a já zase k nim," rozplývá se Gombitová, kterou do Prahy doprovodily dvě třetiny její smečky.

Zpěvačka naznačila, že na plánovaných vystoupeních se mohou diváci těšit nejen na ni, ale také na mnoho hostů. Zároveň vyvrátila spekulace o tom, že by během koncertů zpívala na playback. "Všechno jede na živo," říká rázně s tím, že svým hlasivkám věnuje velkou péči.  

Šéf Primy ťal do živého. Bez obalu přiznal důvody propadáku Eliška a Damián | Video: Michaela Lišková

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama