reklama

Manžel Kim Kardashianové Kanye West poprvé vyvedl novou přítelkyni

Raper Kanye West se poprvé objevil na veřejnosti s herečkou Julií Foxovou. Během týdne pánské módy v Paříži si pár vyrazil do společnosti sladěn do džínových outfitů s černými rukavicemi. Dvojice se seznámila vloni na Silvestra.

Foto: ČTK

Začátkem ledna popsala Foxová svůj románek se čtyřiačtyřicetiletým raperem v článku pro časopis Interview. Prozradila, že po prvním silvestrovském setkání s Westem pocítila "okamžité spojení". "Jde z něj skvělá energie. Je zábava být v jeho blízkosti. Celou noc jsme se s přáteli v jeho společnosti bavili, smáli se a tančili," uvedla herečka, kterou můžou diváci znát například ze snímku Drahokam (2019), kde si zahrála po boku Adama Sandlera.

Foxová dále prozradila, že si nedělá nic z pomluv, které se kolem jejího románku s Westem vyrojily. "Je legrační, že se mi dostává takové pozornosti, ale opravdu je mi to jedno," prozradila. "Slyším kolem sebe: 'Děláš to jen pro slávu, děláš to jen pro peníze.' Lidi, jako dospělá jsem chodila s miliardáři, tak se uklidněte."

Podle zdrojů blízkých magazínu People ovšem West tvrdí, že stále stojí o usmíření s manželkou Kim Kardashianovou. Ta vloni požádala o rozvod. West a Kardashianová jsou svoji od roku 2014 a jsou rodiči čtyř dětí.

V části Sudet osvobozených Američany mají větší podporu komunisté, říká Jurajda | Video: Martin Veselovský

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama