reklama

Mahulena Bočanová se omylem dobývala do cizího auta. Myslela, že jí ukradli psa

Minulý týden se Mahulena Bočanová podělila se zážitkem, jak si spletla auta a chtěla se dostat do cizího. Dokonce se začala vztekat, že jí z něj někdo ukradl psa.

Foto: Profimedia.cz

Na svém Facebooku se minulý pátek podělila Mahulena Bočanová o vtipný zážitek. Své bílé auto si pomýlila s cizím a začala se do něj dobývat. Navíc se začala vztekat, že jí odsud zmizel i její domácí miláček.

"Lezu do bílého Range Rovera (mám bílý Toyota Rava), bipr logicky nefunguje, vztekám se a mám infarkt, že mi někdo ze zadní sedačky ukradl psa!" popisovala dramaticky krušné momenty oblíbená herečka. Všechno se ovšem vysvětlilo, když se objevil skutečný majitel auta, do kterého se snažila dostat.

"Vtom přichází pán: ‘Co potřebujete, paní Bočanová?’ ‘No, chcípla mi baterka asi od klíčku.’ ‘Né, Mahulenko, to je moje auto!’" líčila s humorem nezvyklou situaci Bočanová s tím, že patrně není nijaký zvláštní nadšenec do automobilů. "‘Jo ahá, pardón!’ (moje auto o 5 aut vedle)… ‘Sorry, já ten rozdíl vůbec nevidím.’"

Neznámý pán jí ovšem na závěr interakce vysekl ještě milou, i když mylnou poklonu: "Váš manžel je šťastný muž!" To dvakrát rozvedenou Bočanovou rozesmálo. "Asi nečte bulvár," konstatovala. V létě obnovila vztah s podnikatelem Petrem Hanákem, ale sezdáni zatím nejsou.

Šéf Primy ťal do živého. Bez obalu přiznal důvody propadáku Eliška a Damián | Video: Michaela Lišková

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama