reklama

Kristýna Leichtová oplakává milovaného dědečka. Rozloučit se s ním nestihla

Herečka Kristýna Leichtová se musela vypořádat s několika těžkými ztrátami během krátké doby. Před pár týdny ji zasáhla zpráva, že její přítelkyně Patricie Janečková podlehla rakovině, a přes víkend ji navždy opustil milovaný dědeček.

Foto: Profimedia.cz

Kristýna Leichtová, známá především ze sitcomu Comeback, prochází náročným obdobím. Počátkem měsíce se účastnila pohřbu své dobré kamarádky, operní pěvkyně Patricie Janečkové, která v pouhých 25 letech podlehla rakovině. Teď ji navždy opustil i dědeček, se kterým měla Leichtová blízký a důvěrný vztah.

O to smutnější bylo, že se s ním nestihla rozloučit. Smutná zpráva ji totiž zasáhla, když byla zrovna na cestě k němu. "To, kvůli čemu jsem tak uháněla přes celou republiku, už nestihnu," napsala na svých sociálních sítích a sdílela i fotografii své tváře zalité slzami. K fotce přidala i hashtag #ukazpravdu.

Na Moravu za dědečkem se vydala vlakem i se svými dvěma dětmi a svou cestu dokumentovala přes InstaStories. Po oznámení zdrcující zprávy přidala ještě archivní snímek svých prarodičů z jejich mládí. "Už jste spolu. A to je moc dobře," připsala dojemný vzkaz. Její babička zemřela v roce 2019 a její ztrátu Leichtová také těžce snášela.

"Jsem rád, že se toho Iveta nedožila." Seriál o Bartošové to od blízkých schytal | Video: Michaela Lišková
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama