reklama

Dívčí idol z 80. let hledá přítelkyni. I ve svém věku pořád myslí na to jedno

Nejedna dnešní čtyřicátnice a padesátnice díky němu měla v 80. letech pěkně barvité sny. Po premiéře filmu Modrá laguna v roce 1980 se do Christophera Atkinse zamilovaly ženy po celém světě. Modrookému blonďákovi je sice 60, ale do důchodu má rozhodně daleko. Právě si hledá novou přítelkyni a požadavky má dost jasné.

Herec Christopher Atkins, který se proslavil snímkem Modrá laguna, na premiéře filmu Surfařka v březnu 2011
Herec Christopher Atkins, který se proslavil snímkem Modrá laguna, na premiéře filmu Surfařka v březnu 2011 | Foto: Profimedia.cz

Jak se svěřil v rozhovoru pro americký web Page Six, společenskou rubriku deníku New York Post, hledá někoho zvláštního, kdo nebude mít problém se sexem dvakrát denně.

Jak zvláštní by jeho nová přítelkyně měla být? "Velmi sexuální," řekl herec naprosto otevřeně. A dodal, že je prostě na sex.

Atkins však připustil, že s postupem času očekává snížení četnosti těchto styků na jednou denně.

"Chci normální ženu, na nějaký hry jsem už starý. Chci takovou, co se ráda směje a umí být spontánní. Vztah je tak dobrý, jak je zdravá naše intimita. Tím nemyslím jenom sex, ale umět vyjádřit své intimní touhy bez nějakého odsuzování nebo zesměšňování," vysvětlil Atkins. 

Přestože celý svůj život vypadá jako ze žurnálu, tvrdí o sobě, že je monogamní. Celých dvacet let byl ženatý s australskou modelkou Lyn Barronovou, se kterou má syna Granta a dceru Brittney. Po rozvodu měl jen dvě ženy, jednu sedm let a druhou další čtyři. 

Christoper Atkins byl mladý neznámý model, když ho vybrali k tehdy 15leté Brooke Shieldsové do filmu Modrá laguna. Byl to příběh dvou dětí, které ztroskotaly na tropickém ostrově. Jak rostly a dospívaly, objevovaly i svou sexualitu a stali se z nich milenci. Kritika film v roce 1980 strhala, zato diváci ho milovali. Nejen kvůli romantickému příběhu a nádherné přírodě, ale i stále obnaženým tělům obou filmových hrdinů.

Tereza Těžká: Je nás pět, mám třikrát víc lásky i trápení. Je mýtus, že nežárlíme | Video: DVTV, Daniela Písařovicová
reklama
reklama
reklama