reklama

Jožo Ráž srazil v Bratislavě autem cyklistu a z místa ujel, tvrdí svědek nehody

Velmi překvapivou zprávu přinesla slovenská média. Podle nich zpěvák Jožo Ráž srazil svým autem cyklistu a od nehody ujel. Sám přitom při podobném incidentu před lety málem přišel o život.

Foto: DVTV

Zpěvák Jožo Ráž čelí velmi vážnému obvinění. Podle Jakuba Tomiše, bývalého asistenta slovenské poslankyně Vladimíry Marcinkové, který měl být očitým svědkem události, hudebník srazil cyklistu a ujel, aniž by se přesvědčil, zda je dotyčný v pořádku. 

"Přímo přede mnou se srazili cyklista a auto krátce poté, co na semaforu naskočila zelená. Cyklista po tomto nepříjemném nárazu spadl na zem jen kousek před moje auto. Řidič auta ten náraz musel cítit, ale nezastavil a pokračoval v jízdě," popsal Tomiš, který se podle vlastních slov rozhodl viníka dopadnout. 

"Zastavil jsem vedle něho, stáhl okénko, on také a… Za volantem seděl Jožo Ráž z Elánu. Odpověděl mi, že ve zpětném zrcátku viděl, že se ten cyklista postavil, takže nezastavoval. Od člověka, který přežil vážnou dopravní nehodu, bych čekal ohleduplnější chování na cestách. Ale vlastně… Co bych mohl čekat od Joža Ráže?" rozčiluje se svědek.

Podle deníku Nový čas, který s informací přišel, Ráž nereaguje na dotazy týkající se nehody. Není to ale první bouračka, kterou zpěvák způsobil. Na svém kontě má minimálně tři další. 

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama