reklama

Jiří Korn se po sedmdesátce stal poprvé dědečkem

Přestože už má zpěvák Jiří Korn na krku sedm křížků, vnouče dosud neměl. To se teď změnilo, když jeho dcera Kristina přivedla na svět své první dítě. Holčička dostala jméno Izabela.

Foto: Profimedia.cz

Zpěvák Jiří Korn je otcem dvou dětí. S exmanželkou Kateřinou Kornovou má syna Filipa, který trpí mentálním postižením, a mladší dceru Kristinu. Právě ta ho v minulých dnech učinila dědečkem. Ve svých třiceti letech přivedla na svět holčičku. "Dcera porodila dceru Izabelu," prozradila Blesku hrdá babička.

O tom, že se slavná rodina rozroste, ale dlouho neměla veřejnost ani ponětí. Kristina, jež je členkou baletního souboru Národního divadla, si své soukromí velmi střeží. Až měsíc před porodem informaci potvrdila právě její matka.

"Pravda to je, ale k tomu se asi musí vyjádřit dcera. Já k tomu nemám oprávnění a bez jejího svolení nic říkat nechci. Je to její život a její dítě. Jasně, že už se nemůžeme dočkat," svěřila se Kateřina Kornová magazínu Sedmička. A záhy měli fanoušci možnost vidět i snímek nastávající maminky. Ta se totiž rozhodla pro těhotenské focení u fotografky Lenky Hatašové, která jednu z fotografií sdílela na svém profilu.  

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama