reklama

Sestra Michaela Jacksona v novém dokumentu popisuje, jakými nadávkami ji urážel

Janet Jacksonová tvrdí, že ji její bratr Michael v mládí šikanoval kvůli její vyšší váze. "Volal na mě vepři nebo krávo," tvrdí pětapadesátiletá zpěvačka. Tyto a další detaily ze svého soukromí nabídne čtyřdílná dokumentární série Janet, kterou odvysílá britský televizní kanál Sky Documentaries.

Foto: Shutterstock

Podle britského webu Metro Janet v dokumentu vysvětluje, jak posměšky jejího zesnulého bratra negativně ovlivnily její sebevědomí. "Byly doby, kdy mě Mike škádlil a nadával mi. Vepři, kobylo, prase na porážku, krávo. Smál se tomu a já s ním, ale někde uvnitř mě to bolelo. Když vám někdo říká, že jste tlustý, ovlivní vás to."

Janet vzpomíná, že problémy s její váhou a tělesným uvědoměním začaly v době natáčení sitkomu Good Times v 70. letech. "Dospívala jsem ve velmi nízkém věku, a když mi začala růst prsa, obvazovali mě, aby to nebylo vidět."

V sérii se zpěvačka svěřila, že byla zdrcena, když byl Michael Jackson v roce 1993 poprvé obviněn ze sexuálního zneužívání dětí.

Přestože v roce 1995 vydali sourozenci Jacksonovi duet Scream, jejich cesty se podle Janet začaly rozcházet už od počátku osmdesátých let, kdy Michaelovi vyšlo přelomové album Thriller. "Vzpomínám si, že jsem to album opravdu milovala, ale poprvé v životě jsem cítila, že se vztah mezi námi mění."

Série Janet vznikala pět let a nabídne dosud neviděné záběry z dětství v jedné z nejslavnějších uměleckých rodin až po její proměnu v matku, jíž se stala v roce 2017 ve svých padesáti letech.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama