reklama

"Vážně se těším," říká Jan Rosák o operaci páteře, která ho čeká příští týden

Pobyt v nemocnici nebývá většinou příjemný. Moderátor Jan Rosák ale pár dní, které ho teď v Nemocnici Na Homolce čekají, nedočkavě vyhlíží. Nemůže se dočkat, až ho plánovaný zákrok zbaví velkých bolestí, se kterými se už nějakou dobu potýká.

Foto: Jakub Plíhal

"Poprvé v životě mohu říct, že se těším na operaci. Ty bolesti mě už dost omezovaly a trápily," řekl moderátor a herec Jan Rosák deníku Blesk. Současný stav jeho zad ho už velmi limitoval v běžném životě a aktivitách, které má rád. 

"Ujdu 100 metrů a bolí to jako čert. Mám tam nějaký výrůstek, který dělá neplechu a musí pryč. Operace je nutná. A vážně se na ni těším, já chci ještě lyžovat a hrát tenis. Chci se ještě v životě pořádně hýbat, ani nevíte, jak mi to chybí," povzdychl si Rosák. Zákrok, který ho čeká, bude miniinvazivní a moderátor se bude moci hned postavit na nohy a po pár dnech se vrátit domů.

Kromě toho, že se těší, až se zase bude věnovat svým koníčkům, potřebuje být fit i kvůli práci. Té má Rosák i v pětasedmdesáti stále dost. "Když vás něco bolí, vadí vám to i třeba v rozhlase, kde sedíte. Navíc jsem teď dostal nabídku na seriál o pohybu pro Besip - a to tedy musím být vážně v kondici," popsal svoje plány.

A protože v době, kdy bude hospitalizovaný, proběhne první kolo prezidentských voleb, je moderátor připraven se jich zúčastnit i v nemocnici. "Volit chci v každém případě," říká rozhodně. 

"Jsem rád, že se toho Iveta nedožila." Seriál o Bartošové to od blízkých schytal | Video: Michaela Lišková
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama