reklama

Jak dnes vypadají herci z Doktorky Quinnové? Dali si sraz po 23 letech

Letos uplynulo 23 let od prvního vysílání oblíbeného seriálu Doktorka Quinnová. Herci se nyní sešli a sraz zvěčnili společnými fotografiemi. Jak po letech vypadají, zveřejnila hlavní hrdinka, herečka Jane Seymourová.

Foto: CBS Television/Shutterstock

Herci se sešli, aby společně oslavili narozeniny Joeho Landa, který v seriálu ztvárnil sympaťáka Byrona Sullyho. Ačkoli na to nevypadá, 9. prosince oslavil šedesátiny. Mimo Landy a Seymourové se srazu účastnil ještě herec William Shockley.

Lando má spoustu obdivovatelů, kteří by ho na jeho věk rozhodně netipovali. V únoru je uchvátil snímky s odhalenou postavou, které věnoval jako dárek k 70. narozeninám herečce Jane Seymourové. Ta si je nenechala pro sebe a potěšila fanoušky na sociálních sítích. 

Seymourová si sraz velice užila. "Pořád na mě dávají pozor, i po těch letech. Mám zas srdce plné lásky po dni stráveném s těmito skvělými lidmi," podělila se herečka o své pocity na Instagramu. 

Doktorka Quinnová byl úspěšný seriál, který se stal hitem v 90. letech. Nakonec vznikly ještě dva celovečerní filmy. Jane Seymourová v nich ztvárnila hlavní roli. V současnosti hraje například v seriálu Kominského metoda. 

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama