reklama

Beyoncé, Angelina nebo Reese Witherspoonová: Co kladou slavné matky na srdce dcerám?

Jsou vedené k tomu, že mohou změnit svět. Nikoliv díky milionům na kontech svých rodičů, ale proto, že budou silné sebevědomé ženy. Jak přistupují ke svým ratolestem celebrity jako Beyoncé, Angelina Jolie nebo Victoria Beckhamová? A jaké hodnoty svým dětem vštěpují?

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia.cz

Jsou sice slavné a bohaté, ale děti se snaží zpravidla vychovat podle svého nejlepšího přesvědčení. Zajímá vás, jak vyrůstají děti slavných celebrit? 

Která matka chce, aby její dítě bylo vzteklé? Angelina Jolie! Je to samozřejmě nadsázka, kterou herečka použila v článku, jež napsala pro britskou verzi časopisu Elle. Tam tvrdí, že ty ženy, které byly okolím označovány za "protivné, urputné či vzteklé", jsou nakonec ty, které se dostaly do vedoucích pozic a mohly pozitivně přispět společnosti.

Angelina Jolie se proto snaží své tři dcery Vivienne, Zaharu a Shiloh motivovat, aby se nebály ozvat, pokud vidí bezpráví, a aby se neustále rozvíjely. "Není nic přitažlivějšího a půvabnějšího než žena, která má silnou vůli a svůj názor," dodává v článku Angelina.

Také Victoria Beckhamová učí svou dceru Harper obstát v mužském světě. Výborným "trenažérem" je pro holčičku návrhářky a fotbalisty skutečnost, že vyrůstá se třemi bratry.

Podle Beyoncé je pro malé holčičky velmi důležité, aby viděly úspěšné ženy na vedoucích pozicích a nebály se snít o kariéře političek a ředitelek velkých společností.

Zajímá vás, jak vyrůstají děti slavných celebrit? Projděte si naši grafiku.

Krása je dědičná. Dcery nejen hollywoodských celebrit jsou důkazem | Video: Reuters, Splash News
reklama
reklama