reklama

Tajemný únos, závislosti, pokusy o sebevraždu. Temná strana Ivety Bartošové

Bývala to nejpopulárnější zpěvačka v 80. a 90. letech, prodávala statisíce alb, vyhrávala hitparády. Přesto Iveta Bartošová neměla pohádkový život. Zmítaná závislostmi na lécích, alkoholu i mužích silných slov se nedokázala vymanit ze zájmu bulváru a poslední léta jejího života sledovala veřejnost její pád téměř v přímém přenosu. V pondělí 8. dubna by jí bylo 58 let.

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia.cz

Když se v 80. letech objevila na televizní obrazovce vedle Petra Sepešiho, diváci si ji okamžitě zamilovali. Jejich romantické hity si získaly srdce nejen pubertálních dívek, ale i jejich matek a babiček.

Půvabná dívka z Beskyd nastartovala hudební kariéru nejprve ve dvojici s Petrem Sepešim. A přestože v 80. a 90. letech sbírala Iveta Bartošová jeden úspěch za druhým, závislosti a nevyrovnaná psychika ji připravily o to, co měla nejradši. Zpěv a fanoušky. Když chtěla po léčbě v roce 2007 navázat na kdysi úspěšnou kariéru, žádný z pokusů o comeback nevyšel a mnohem více než zpěv přitahovaly pozornost veřejnosti různé excesy.

reklama
reklama
reklama