reklama

Hvězdy pod lupou: Vypadají jinak, ale plastiky prý nemají. Pravda, nebo lež?

Slavné hvězdy vydělávají miliony, a tak není divu, že si někdy dopřejí finančně náročný estetický zákrok od odborníka. Existují osobnosti, které nemají problém přiznat to, že se nechaly zkrášlit, protože vědí, že veřejnost ráda porovnává staré a nové snímky. Najdou se však hvězdy, které budou do konce života tvrdit, že plastiku nemají, ačkoliv vypadají zcela jinak. Kdo podle drbů operace tutlá?

Kim Kardashian, Renée Zellweger a další hvězdy tvrdí, že na plastice nebyly Prohlédnout grafiku
Kim Kardashian, Renée Zellweger a další hvězdy tvrdí, že na plastice nebyly | Foto: Reuters

Jiný nos, jiná brada, takzvané kočičí oči, větší prsa, větší zadek, ale stále žádné přiznání se k plastikám. I takhle často vypadá showbyznys. Zatímco mnohé celebrity se nebojí svým fanouškům povědět, co jim pomohl vylepšit plastický chirurg, jiné hvězdy by snad raději zemřely, než aby přiznaly, že podstoupily plastickou operaci.

Mnozí známí lidé tak podle drbů nešálí své fanoušky jen díky filtrům a aplikacím, jako je FaceApp, ale dost jim k tomu pomáhají i šikovné ruce odborníků. Někteří slavní byli dokonce konfrontováni s tím, zda operaci podstoupili a jak je možné, že vypadají jinak, a proč se snaží plastiku ututlat, když by přiznání něčeho takového mělo být snadnou záležitostí.

Podívejte se na snímky, které by se daly považovat za "před" a "po", uvnitř naší galerie.

reklama
reklama
reklama