reklama

Hvězda Sám doma Macaulay Culkin se bude podruhé ženit

Macaulay Culkin a jeho přítelkyně Brenda Songová míří k oltáři. Třiatřicetiletou Songovou zachytili začátkem týdne fotografové v Kalifornii s diamantovým prstenem na ruce. Potvrzení jejich zasnoubení poté přinesl magazín People s odvoláním na zdroje blízké páru. Dvojice, jež vloni přivítala na světě syna Dakotu, je spolu pět let.

Foto: Profimedia.cz

"Od chvíle, kdy se jim narodil Dakota, si Macaulay a Brenda užívají pocit, že spolu mohou být jako rodina. Zásnuby pro ně byly dalším přirozeným krokem. Těší se na společnou budoucnost," referuje People.

Hvězda série Sám doma se se Songovou seznámil v roce 2017 během natáčení filmu Changeland. Chodit spolu začali ještě téhož roku a vloni v dubnu se jim narodil syn Dakota. "Nemůžeme být šťastnější," prohlásili tehdy rodiče.

Pro Songovou půjde o svatební premiéru. Culkin už jednou ženatý byl. Manželství s Rachel Minerovou trvalo čtyři roky, rozvedeni byli v roce 2002.

V části Sudet osvobozených Američany mají větší podporu komunisté, říká Jurajda | Video: Martin Veselovský

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama