reklama

Helena Vondráčková bude na koncerty létat soukromým letadlem. Pilotovat bude manžel

V pop-music se Helena Vondráčková pohybuje bezmála šedesát let. A protože už letos v létě oslaví životní jubileum, rozhodla se vyrazit na turné. To by mělo být velkolepé - nebude chybět ani soukromé letadlo s jejím manželem v pilotní kabině.

Foto: ČTK

Zpěvačka Helena Vondráčková sice oslaví svoje pětasedmdesáté narozeniny až v půlce června, akce s nimi spojené ale připravuje už teď. Vondráčková se totiž rozhodla u příležitosti svých pětasedmdesátin uspořádat turné s názvem Helena 2022. "Bude to jeden dlouhý mejdan až do Vánoc," slíbila svým fanouškům.

Že má Vondráčková v plánu pojmout svou oslavu vskutku velkolepě, naznačuje i fakt, že se bude mezi jednotlivými koncerty přesouvat soukromým letadlem. To bude pilotovat její manžel a manažer v jedné osobě Martin Michal.

"Turné začíná dubnem, aby se lidi stačili trochu vydýchat a měli dost sil. Navíc se poprvé po dvaceti letech, co s Helenou spolupracuji jako manažer, podíváme na Slovensko, konkrétně do Pieštan, Bratislavy a také na zámek v Bojnicích, kde se natáčela Šíleně smutná princezna," prozradil Martin Michal. Dodal také, že na každém koncertě bude vystoupení doplněno o projekci na LED obrazovce a že zpěvačka zařadí písně ve všech jazycích, ve kterých kdy zpívala.

To ale není jediné překvapení, které si Vondráčková pro své příznivce přichystala. V rámci oslav vyjde rozšířené vydání knihy Každá trampota má svou mez. Její spoluautor Petr Macek slíbil, že se v knize nově objeví fotografie, které nikdy nebyly publikovány, nebo třeba informace o sporu Heleny Vondráčkové s pěveckou kolegyní Martou Kubišovou a Golden Kids.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama