reklama

Helena Vondráčková skončila v nemocnici. Má problémy se srdcem

Když zpěvačka Helena Vondráčková chyběla na posledním rozloučení s dlouholetou kamarádkou a kolegyní Hanou Zagorovou, vyšlo najevo, že se sama potýká s vážnými zdravotními problémy.

Foto: Jakub Plíhal

Zpěvačka Helena Vondráčková je od víkendu, kdy se jí udělalo špatně, hospitalizovaná v nemocnici. Důvodem toho, že se dostala do péče lékařů, jsou problémy se srdcem. Proto se také nemohla účastnit včerejšího rozloučení s kolegyní Hanou Zagorovou.

"Udělám maximum proto, abych byla v pořádku. Z dnešní zádušní mše jsem se proto Štefanu Margitovi ze zdravotních důvodů omluvila," prozradila v úterý pětasedmdesátiletá Vondráčková. "Budu ale na dálku s ním i s Hankou, kterou jsem měla moc ráda. A do posledních dnů před jejím nečekaným odchodem jsme byly v kontaktu. Podporovala jsem ji v boji s jejími zdravotními problémy a věřila jsem, že je překoná. S jejím odchodem se těžko smiřuji a bolí to," dodala pro TV Nova.

"Helenka je nyní pod stálou lékařskou kontrolou," uvedl manžel a manažer zpěvačky Martin Michal. "Vystupovat může, ale musí se vyvarovat stresu a fyzické námahy. Proto se dnes také ze zádušní mše omluvila. Ještě nás čekají dvě vystoupení a pak máme naplánovanou dovolenou, takže na ní si Helenka určitě odpočine a nabere síly," věří Michal, že jeho žena bude v pořádku. 

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama