reklama

Helena Vondráčková skončila po pádu a ráně do hlavy v nemocnici

Zpěvačka Helena Vondráčková byla nucena zrušit svůj dnešní koncert v Havlíčkově Brodě. Důvodem je pád ze schodů, po kterém musela být převezena do nemocnice.

Foto: Profimedia.cz

Informaci, že se zpěvačkou Helenou Vondráčkovou není něco v pořádku, mohli její příznivci číst v pátek dopoledne na její profilu na Facebooku. "Vážení fanoušci, z důvodu úrazu Heleny Vondráčkové se musí přeložit dnešní koncert v KD Ostrov v Havlíčkově Brodu. Náhradní termín je 26. 10. od 19 hodin. Omlouváme se za nečekané komplikace," informoval zpěvaččin management.

"Helenka nad ránem upadla a udeřila se do hlavy. Zavolali jsme raději sanitku, ta ji převezla na vyšetření do nemocnice, na výsledky čekáme," řekl později Blesku manžel Vondráčkové Martin Michal. Ještě ve čtvrtek se přitom zpěvačka zúčastnila oslav narozenin producenta Františka Janečka.

Není to ale v poslední době poprvé, co musela Vondráčková vyhledat pomoc lékařů. Minulý rok byla například hospitalizována kvůli problémům se srdcem. Tehdy šlo podle jejího managera o zánět osrdečníku a zpěvačka musela odpočívat. To byl také důvod, proč se nezúčastnila zádušní mše za kolegyni Hanu Zagorovou. 

Putinovo Rusko už se ničím netají. Vzhlíží k Sovětskému svazu a lační po pomstě | Video: Kristýna Pružinová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama