reklama

Hana Mašlíková chystá další operaci prsou a chce působit přirozeně

Tím, že má umělá prsa, se modelka Hana Mašlíková nikdy netajila. S jejich velikostí ale nebyl její manžel, zápasník MMA André Reinders, spokojený, a tak následovala další operace. Ještě jednu má modelka před sebou.

Foto: archiv Hany Mašlíkové

"Už je to šest let, kdy jsem byla na úpravě, a chtělo by to trošičku poupravit," říká modelka a moderátorka Hana Mašlíková k tomu, že se znovu chystá "pod kudlu" plastického chirurga. Prsa si bude nechávat upravit už potřetí a doufá, že naposledy.

"Měla jsem pětky, ale asi to tak všechno mělo být. Neříkám, že toho lituji, to bych asi lhala. Ale po porodu jsem cítila, že i ta zátěž, protože trpím od mládí na migrény od krční páteře, není úplně ideální. Rozhodla jsem se, když už na operaci, tak si je nechám zmenšit. I manžel do mě šil, i on byl podílníkem na té změně," řekla v rozhovoru pro Vlastu. "Aby na mě ostatní nekoukali. Doma by chtěl plochou dráhu," dodala se smíchem.

Jednačtyřicetiletá Mašlíková se zkrášlujícím procedurám rozhodně nevyhýbá a do budoucna přemýšlí například o operaci víček nebo faceliftingu. Všechno má ale podle ní své meze. "Ráda bych, aby to zůstávalo pokud možno v té přirozené formě, abych nebyla ta oteklá, "vybotoxovaná" paní bez mimiky. To bych byla ráda, aby se nestalo."

"Ti lidé nechápou, o co jde." Filozof Kroupa varuje před ukrajinskou kapitulací | Video: Tým Spotlight
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama