reklama

Eva Decastelo přes víkend zkolabovala, musela do nemocnice

Na Evě Decastelo se přes víkend podepsala přemíra práce a vybrala si daň na jejím zdraví. Skončila na pohotovosti v Sokolově.

Foto: Profimedia.cz

Není to poprvé, co Eva Decastelo zkolabovala kvůli přepracování - už v roce 2014 skončila v nemocnici na kapačkách. Stejnému problému čelila teď přes víkend. Jelikož přijímala jednu pracovní nabídku za druhou, vymstilo se jí to a její tělo zátěž už zkrátka neuneslo.

"Z přemíry práce jsem zkolabovala a přišla o hlas. V Sokolově jsme měli s Osmannyho talk show úplně vyprodáno a já jsem po cestě cítila, že ztrácím hlas. Náš producent mě musel odvézt na pohotovost do sokolovské nemocnice, kde mi dali kapačku a inhalaci, abych aspoň odmoderovala večer," popsala stresující situaci Decastelo pro Blesk. "V léčbě pokračuji i v Praze, a navíc mám týden volno."

Rozhodla se proto trochu zpomalit, a dokonce si vyhradila i čas na třídenní dovolenou s maminkou, se kterou mají v plánu navštívit španělskou Málagu, kde zatím ještě nebyly. Její máma ovšem už delší dobu toužila se tam podívat.

"Mamka je v důchodu a jsem ráda, že za to, jak se o mě celý život starala a pomáhala mi, jí to aspoň trochu mohu vracet," prozradila své pohnutky. "Mamka perfektně zvládá logistiku, jak ubytování, tak různá místa, takže nás to nestojí ledvinu."

Prohlédněte si zrcadlové bludiště na Petříně. Původně sloužilo úplně jinému účelu | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama