reklama

Každý ukrývá ve svém mobilu tajemství, tvrdí tvůrci filmu zapsaného v Guinnessovce

Do českých kin míří filmová komedie, která se zapsala do Guinnessovy knihy rekordů. Příběh party přátel odkrývá tajemství, která mezi sebou skrývají a jež možná měla zůstat navždy utajená. Snímek Známí neznámí s Martinem Hoffmanem, Tomášem Měcháčkem, Táňou Pauhofovou a Klárou Issovou v hlavních rolích bude mít premiéru 31. března.

Foto: CinemArt

Snímek vypráví o partě českých a slovenských přátel, kteří se sejdou v pražském bytě, aby oslavili příchod nového roku. Slavnostní večer by se nesl v poklidném duchu, kdyby se nezrodil zdánlivě nevinný nápad - položit všechny mobilní telefony na stůl a nahlas sdílet každou doručenou zprávu a dát na hlasitý odposlech každý příchozí hovor.

V tuto chvíli se rozběhne něco nečekaného a všichni do jednoho pochopí, že se vlastně neznají tak, jak si mysleli. Jejich mobilní telefony totiž skrývají tajemství, se kterými se žádný z nich nechce příliš chlubit.

"Každý z nás má nějaké tajemství a žije tři životy - veřejný, soukromý a tajemný. Nechtěla bych vědět všechna tajemství, ani svého muže, přestože ho miluji," říká producentka filmu Wanda Adamík Hrycová. Stejně tak se ke lžím staví i jedna z hlavních představitelek Petra Polnišová. "Každý z nás má své tajemství, které ukrývá i ve svém telefonu, jelikož jde o naši tzv. černou skříňku."

Původní italská verze Naprostí cizinci režiséra Paola Genovesy se dočkala zapsání i do Guinnessovy knihy rekordů, jelikož podle původního scénáře vznikl největší počet lokálních remaků v historii kinematografie.

Adaptace originálního scénáře se ujal Petr Jarchovský s režisérkou filmu Zuzanou Mariankovou. V hlavních rolích se představí Martin Hoffman, Tomáš Měcháček, Táňa Pauhofová, Klára Issová, Tomáš Maštalír, Petra Polnišová, Anna Kadeřávková a Sväťo Malachovský.

"Jsem rád, že se toho Iveta nedožila." Seriál o Bartošové to od blízkých schytal | Video: Michaela Lišková
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama