reklama

Dara Rolins si po zradě chirurga nechala zkrátit vlasy. "Lepší než lifting," říká

Koncem minulého týdne zaskočil zpěvačku Daru Rolins její italský chirurg, který se na svých sociálních sítích podělil o záběry z její operace. Zradu měla problém rozdýchat, teď si říká, že místo operace mohla radši investovat do nového účesu.

Foto: René Volfík

Koncem minulého týdne šokoval italský chirurg Dary Rolins nejen její fanoušky, ale i ji samotnou. Na svých sociálních sítích totiž zveřejnil nelichotivé video z její přípravy na plastickou operaci, čímž jasně narušil její soukromí. Zpěvačka se netajila tím, že ji to hodně znechutilo.

Po několika dnech se ale rozhodla zlepšit si náladu návštěvou salonu krásy. Ačkoli už léta nosila dlouhé blond vlasy, rozhodla se tentokrát pro ráznou změnu. Na svém Instagramu se ukázala v mikádu po ramena.

"Jak se tak na sebe dívám, krátké vlasy dělají zázraky. Kdybych to věděla, mohla jsem ušetřit za ten lifting," poznamenala s humorem, narážejíc na události z minulého týdne. Jelikož má za sebou náročné dny, rozhodla se dopřát si trochu oddechu.

"Každopádně moje ohlášená dovolená začala a bude pokračovat. Minulá sezona byla dost náročná, extrémně krásná. Výživná na emoce všeho druhu, zaměstnalo mi to tělo i hlavu na plné obrátky. A proto mám v plánu odpočívat. Vypnout a neřešit," dodala s tím, že teď bude na svých sociálních sítích patrně o něco méně aktivní.

"Ti lidé nechápou, o co jde." Filozof Kroupa varuje před ukrajinskou kapitulací | Video: Tým Spotlight
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama