reklama

Od drzé školačky po herečku. Dvakrát si vzala stejného muže a politika ji zklamala

Herečka Daniela Kolářová, která působila v politice, je milovnicí zahradničení a vdala se dvakrát za stejného muže. Pamatujete si všechny její filmové role? A jaké zajímavosti na sebe kdy prozradila?

Prohlédnout grafiku
Foto: ČTK/Fotografický fond IDU

Daniela Kolářová slaví 21. září 2021 své 75. narozeniny. Kolářová se od půlky 60. let minulého století objevila zhruba ve stovce filmů a desítkách seriálů. Sama se považuje hlavně za divadelní herečku.

Herečka, kterou diváci znají z rolí ve snímcích Na samotě u lesa, Léto s kovbojem nebo Vratné lahve, patří stále mezi hvězdy, které televizní a filmoví režiséři s nadšením obsazují. Letos dotočila nový film Betlémské světlo, ve kterém se znovu objeví po boku Zdeňka Svěráka. Tento rok fanoušci herečku mohou vidět na filmových plátnech v divácky úspěšném filmu Prvok, Šampón, Tečka a Karel od režiséra Patrika Hartla.

Zajímavosti ze života herečky, která se z rolí ztřeštěných dívek dostala až k vážným úlohám, najdete uvnitř naší grafiky.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama