reklama

"Funkční alkoholička" Taylor Swiftová se vyrovnává s rozchodem po šesti letech

Nové album Taylor Swiftové je její intimní zpovědí nejen z loňského rozchodu po šesti letech, ale také psychických problémů a snahy zůstat profesionální za všech okolností. Kdo vlastně byl muž, který měl být láskou jejího života?

Prohlédnout grafiku
Foto: Reuters

Zpěvačka a multiinstrumentalistka Taylor Swiftová je profesně na vrcholu. Na co sáhne, mění se pod jejím dotekem ve zlato. Díky svému turné s názvem Eras zválcovala prakticky celý hudební průmysl - neboli, jak to jednou řekla uznávaná americká novinářka Barbara Waltersová, Taylor Swiftová se tímto průmyslem sama stala.

Zatímco po profesní stránce sklízela jeden úspěch za druhým, talentovaná a pracovitá hudebnice čelila krizi v osobním životě. Loni se jí rozpadal šestiletý vztah, který měl být její osudovou láskou, vyrovnávala se s pocity zrady a opuštění, a jak přiznává ve svém nejnovějším albu, které vyšlo v pátek 19. dubna, bojovala s alkoholismem i duševními potížemi. Co dalšího na sebe prozradila v intimní desce The Tortured Poets Department a komu je přednostně věnovaná?

Dozvíte se v naší galerii.

reklama
reklama
reklama