reklama

Od "lentilek pod kobercem" k magisterskému titulu. Jak se mění Lela Vémola

Lela Vémola reagovala na svém Instagramu na zápas Karlose Vémoly s Patrikem Kinclem, z kterého její manžel vyšel jako poražený. Karlose podpořila a věří, že se vrátí ještě silnější. V naší galerii pak najdete, jak se Lela změnila za posledních deset let.

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia.cz

"Můj manžel se vždy snaží dát do svých zápasů všechno. Jeho odvaha, bojovnost a snaha z něj dělají neskutečného bojovníka," píše Lela na svém Instagramu a dodává, že prohry patří ke sportu a jsou neodmyslitelnou součástí cesty k úspěchu. Karlos je podle ní inspirací pro další bojovníky.

"Vím, že v sobě můj muž najde sílu a motivaci, aby pokračoval ve svém tréninku a připravil se na další příležitost, kde bude mít možnost ukázat svůj potenciál. Jeho odhodlání a nezlomná vůle ho budou provázet na jeho cestě k úspěchu," píše dál Lela, která teď doma ošetřuje Karlosovy rány.

Svůj dojemný vzkaz uzavírá slovy: "Jsem jeho hrdá manželka a stojím při něm na každém kroku jeho zápasnické kariéry. Jsme rodina a úžasná tím, že se budeme vždy navzájem podporovat a stát při sobě."

Vedle toho, že je Lela Karlosovou manželkou, je také úspěšnou influencerkou, moderátorkou a třeba i absolventkou vysoké školy. Více zjistíte v naší galerii.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama