reklama

"Ach, to byla veselka." Kohoutová sdílela snímek ze své svatby

Třicetiletá herečka a zpěvačka Berenika Kohoutová se o víkendu provdala za svého partnera Kryštofa Hrubína, kterému v únoru 2020 porodila dceru Lolu. Svatbě, která se uskutečnila v Praze, předcházela bujará rozlučka se svobodou.

Foto: ČTK

Třicetiletá herečka a zpěvačka Berenika Kohoutová, která se divákům vryla do paměti díky rolím v seriálech Soukromé pasti či Modrý kód, se o uplynulém víkendu vdala. Nedávno také zveřejnila fotku přímo z mimořádného dne. 

O svatbě známá herečka a zpěvačka několikrát v minulosti už mluvila. "Svatba bude. A to bychom to nebyli my, abychom to měli zařízený… Na to, že se bereme za necelej měsíc. Ale máme: Lásku… kdyby si někdo z vás myslel, že to k tomu stačí, tak nestačí," napsala na konci července na svém Instagramu.

Tento víkend řekla své "ano" Kryštofu Hrubínovi v pražském Mlýně na Dobré vodě, který momentálně patří mezi nejoblíbenější svatební místa. Svatbě předcházela divoká rozlučka se svobodou, které se zúčastnily kamarádky Kohoutové. Mezi nimi nechyběly herečky Malvína Pachlová a Michaela Tomešová.

"Podle krásy na všech fotkách to byla rozlučka spíš Malvíny, podle nejvtipnější opilosti spíš Moniky… Ale byla MOJE. A byla nejlepší. Holky, jste skvělý. Tak teď už asi jenom ta svatba a pak jako co..?! (Rozumějte: kdo další?! Mrk mrk mrk)," připsala ke snímkům z rozlučky. 

Fotografii ze svatby Kohoutová sdílela až téměř po týdnu od konání mimořádné události. Na snímek zareagovali její přátelé a kolegové z branže s přáním všechno dobrého.

Skrytý poklad naproti Národnímu divadlu. Interiér Akademie věd je impozantní | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama