reklama

Bazén, heliport a pět ložnic. David Beckham koupil v Miami luxusní byt za 600 milionů

David Beckham si pořídil za 24 milionů dolarů (v přepočtu téměř 600 milionů korun) luxusní bydlení v americkém Miami. Apartmán se nachází v mrakodrapu One Thousand Museum, má vlastní přistávací plochu a patří mezi nejvyšší budovy tohoto floridského města. Komplex navrhl ateliér proslulé architektky Zahy Hadidové.

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia.cz

David Beckham momentálně tráví v Miami hodně času, založil tu totiž fotbalový tým Inter Miami. Myšlenka na vlastní klub slavného hráče napadla již před sedmi lety, tehdy doufal, že hráči vyběhnou na trávník již v roce 2015.

"Byly chvíle, kdy jsem si říkal, že se nám to nepovede," řekl před startem sezony novinářům Beckham. "Čekal jsem, že to nebude snadné, ale nečekal jsem, že to bude až tak náročné. Když jsme úmysl založit klub před sedmi lety oznámili, myslel jsem si, že to bude trvat rok dva," dodal.

David Beckham je ženatý s bývalou zpěvačkou dívčí skupiny Spice Girls Victorií. Loni v červenci uplynulo 20 let od jejich velkolepé svatby, která v roce 1999 patřila k vrcholům společenské sezony. Na romantický hrad Luttrellstown nedaleko Dublinu dorazily 4. července 1999 přes dvě stovky hostů, mezi kterými nechyběl Elton John, tři ze čtyř zbylých členek Spice Girls, legendární fotbalista Bobby Charlton nebo Beckhamovi spoluhráči z reprezentace.

Podívejte se, jak vypadá nové bydlení Davida Beckhama:

Bazén, heliport, pět ložnic. Beckhamovi koupili honosný byt v Miami | Video: One Thousand Museum
reklama
reklama
reklama