reklama

Jejich přirození zakrývá jen list rostliny. Australan nadchl muže milující květiny

Instagramového účtu s názvem Boys with Plants si před časem všiml magazín Vogue i deník The Times. Profil na sociálních sítích sdružuje nahé i oblečené muže, které spojuje stejná záliba - láska ke květinám.

Prohlédnout grafiku
Foto: Shutterstock

Australan Scott Cain v roce 2016 založil instagramový účet Boys with Plants (v překladu Kluci s rostlinami). Na tento nápad přišel v době, kdy si se svým kamarádem vyměnil ve zprávách několik fotografií mužů vyfocených s různými květinami. Řekl si, že by se takové obrázky mohly líbit i ostatním. V současné době má účet 250 tisíc sledujících a počet příznivců stále stoupá. Scott Cain v roce 2019 na základě úspěchu svého profilu publikoval knihu fotografií, pravidelně vydává kalendář a psal o něm magazín Vogue i deník The Times. 

Sám Cain má na balkóně ve svém domě v australském Perthu více než 200 tropických rostlin a sukulentů. "Idea stojící za mým projektem je jednoduchá. Je o mužích a kytkách. Chci ukázat rozdílné muže z celého světa. Láska k rostlinám je univerzální zkušenost, která nás všechny spojuje," řekl Cain portálu Boyz.co.uk.

Podívejte se do galerie na sbírku fotografií mužů, kteří se vyžívají ve fauně. 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama