reklama

Au, to bolelo. Coxová si s Sheeranem zopakovala tanec z Přátel, moc se nepovedl

Legendární tanec sourozenců Gellerových z jednoho dílu seriálu Přátel v dokumentu Reunion, který se vysílal 27. května, chyběl. Coxová si ho proto nedávno připomněla, Davida Schwimmera ale zastoupil písničkář Ed Sheeran.

Au, to bolelo. Courteney Coxová si s Edem Sheeranem zopakovala rituální tanec ze seriálu Přátelé | Video: Instagram/Courteneycoxofficial

V dokumentu Reunion, který nedávno odvysílala americká stanice HBO, tento legendární tanec Monicy Gellerové se svým seriálovým bratrem Rossem chyběl. Fanouškům ho ale herečka Courteney Coxová vynahradila novou verzí. Předvedla ji s Edem Sheeranem. 

Zatímco v seriálu Přátelé ikonický tanec provádí sourozenecká dvojice Monica a Ross Gellerovi, minulý víkend herce Davida Schwimmera zastoupil zpěvák Ed Sheeran, který si vystřihl legendární choreografii s Courteney Coxovou. Písničkář nahrané video pak sdílel v neděli odpoledne a okamžitě se stalo virálním po celém světě. 

Rutinní tanec sourozenců Gellerových se objevuje v seriálu Přátelé v 6. řadě v díle The One with the Routine, který se poprvé vysílal v roce 1999. V návaznosti na novou verzi s Sheeranem se pak na sociálních sítích zveřejnily ohlasy, které porovnávaly původní tanec s tím, co předvedl s Courteney Coxovou irský písničkář. 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama