reklama

Zorrovi je 60: Ke svým narozeninám oznámil, že má koronavirus

Antonio Banderas se stal hvězdou Hollywoodu v devadesátých letech, dnes je mu už šedesát, od filmu se začal přiklánět k divadlu a dnes na svém Twitterovém účtu zveřejnil, že se nakazil koronavirem.

Prohlédnout grafiku
Foto: Archiv Aktuálně.cz/Instagram Antonia Banderase

"S infarktem přichází velmi jasné poznání, kdy si uvědomíte, že můžete zemřít velmi rychle a že peníze v bance nic neznamenají. Já jsem si uvědomil, že má pro mě hodnotu divadlo. Je to věc, které se můžete opravdu dotknout, vidím lidi, kteří tam jsou, a situace, které se tam dějí. A to je můj sen. Žijeme v době, která nám říká, že co není zaznamenáno nebo nahráno, nemá smysl. A my zaznamenáváme příliš a říkáme tomu selfie, ale on je to jen čirý narcismus," říká Antonio Banderas, kterého vedl infarkt před dvěma lety k založení vlastní divadelní společnosti a dnes zažívá asi podobný pocit, když zjistil, že je pozitivní na koronavirus.

"Divadlo vám totiž najednou vyjeví velmi zajímavou a důležitou pravdu - jsem to jen já a ty a v momentě, kdy představení skončí, zůstávají jen vzpomínky, které v nás rostou," popisuje své momentální rozpoložení Banderas v interview pro časopis Vanity Fair.

Podívejte se do naší galerie na průřez jeho životem a na to, jak vnímá nákazu koronavirem. 

reklama
reklama