reklama

Agáta Hanychová vzdala boj o dcery a ustoupila bývalým partnerům

Vleklé spory o dcery, které Agáta Hanychová vede s jejich otci, ji už unavily natolik, že se rozhodla kapitulovat a veřejně vyzvala oba své bývalé partnery ke smíru. Minimálně jeden z nich toho velmi rychle využil ve svůj prospěch.

Foto: Profimedia.cz

Na instagramovém profilu podnikatelky Agáty Hanychové se o víkendu objevil nečekaný příspěvek. Vyzývá v něm Jakuba Prachaře a Jaromíra Soukupa, otce svých dcer, aby ukončili soudní spory, které o malé dívky dlouhodobě vedou.

"Velikonoce jsou svátky naděje. Milí tatínkové J+J! Prosím ukončeme mediální a soudní boj. Kvůli pohodě našich dětí už souhlasím se vším. Plaťte výživné, jaké si myslíte, že si vaše dcery zaslouží. Respektuji vaše přání dcery nefotit. Píši Vám veřejně, stejně jako veřejně probíhá spor. Všichni zúčastnění potřebujeme klid. Děkuji. Matka vašich dcer Mii a Rózy," napsala Hanychová ke koláži, na které je s oběma muži. Se Soukupem se v současné době soudí o to, jak bude vypadat péče o jejich roční dceru Rozárku. Spolumajitel televize požadoval plnou střídavou péči, které se ale Hanychová bránila.

A byl to právě Soukup, kdo po nabídce Hanychové okamžitě skočil. "Velmi rádi jsme na tuto výzvu reagovali a už v průběhu svátků jsme poslali s mou právničkou návrh dohody," řekl Soukup Blesku.

Papíry, které podnikatel své bývalé partnerce poslal, ji ale příliš nepotěšily a podle jejích slov je obsah dohody pro Hanychovou ve všech směrech nevýhodný. Přesto prý na návrh přistoupila. "Než mít rakovinu a neustále se trápit, tak mu raději všechno podepíšu. Já už na to nemám sílu. Ať žijí české soudy a muži si dál honí své ego," prohlásila odevzdaně. 

"Jsem rád, že se toho Iveta nedožila." Seriál o Bartošové to od blízkých schytal | Video: Michaela Lišková
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama